CO O NAS MÓWIĄ:

„Przedstawiona oferta ubezpieczeniowa w zakresie OC klubu i trenerów oraz NNW zawodników była kompleksowa a warianty cenowe dopasowane do naszych możliwości. Profesjonalna, bezproblemowa obsługa on – line zawarcia polis pozwala zaoszczędzić czas. Minimum wysiłku – maksimum zadowolenia. Polecam!”

Paweł Bujko, Sekretarz „KS GAZELA”

„Profesjonalna, szybka i miła obsługa. Do tego możliwość zawarcia umowy on-line. Polecamy współpracę z PewniSportu.pl i mamy nadzieję na jej kontynuowanie. Bepieczeństwo dzieci i dorosłych na treninach oraz obozach sportowych jest dla nas najważniejsze.”

Dominika Dąbrowska – Koordynator i Trener „Legia Table Tennis Schools”

„Jako stali klienci firmy PewniSportu.pl pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę oraz wierzymy, że będzie co najmniej na tak wysokim poziomie jak dotychczas. Szczęśliwie żaden z naszych instruktorów nie musiał korzystać z wykupionego ubezpieczenia OC i mamy nadzieję utrzymywać tę statystykę przez cały czas. Polecamy współpracę z firmą PewniSportu.pl za szybkość, rzetelność, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny.”

Piotr Litkowicz, „Swimple” – szkoła pływania

„Prowadząc zajęcia z dziećmi i organizując dla nich obozy sportowe, najważniejsze dla nas jest ich bezpieczeństwo. W tej kwestii zawsze możemy liczyć na fachową pomoc ze strony pani Małgosi. Gdy organizujemy obóz czy kończy się nam nasze ubezpieczenie możemy czuć się spokojnie że p. Małgosia przypomni na o tym na czas. Taki komfort sprawia że w pełni możemy oddać się swojej pasji – pracy z dziećmi.”

Paweł Bukowski, Klub KumaJudo

„W tym sezonie wszystkie nasze wyjazdy zagraniczne powierzyliśmy PewnymSportu.pl. Pełen profesjonalizm, elastyczność i niespotykanie szybka obsługa. Słowo “problem” w ich słowniku nie istnieje! Polecamy wszystkim narciarzom!”

Magda i Janek Sołtys, „Snowflake” – wyjazdy narciarskie, szkolenia

„Aikido – jak każda sztuka walki – to sport gdzie kontuzje zdarzają się często. Jako trener i założyciel sekcji aikido w Warszawie, wiem jak ważne jest bezpieczeństwo na zajęciach. Od początku kariery trenerskiej wykupuję ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Dzięki niemu na treningu czuję się pewniej i swobodniej. Sam nie muszę pamiętać o końcu ubezpieczenia, robi to za mnie mój agent – pan Łukasz. Dzwoni na tydzień przed końcem i przypomina o przedłużeniu polisy.”

Michał Rachwał, trener i założyciel „Aikido Warszawa”

„Małgorzata Skierczyńska doradza nam w wielu sprawach ubezpieczeniowych. Są to między innymi wyjazdy zagraniczne na zawody judo oraz ubezpieczenie klubu i trenerów. PewniSportu.pl to solidna firma – polecam w 100%.”

Jacek Kowalski, prezes i trener klubu UKJ 82 w Warszawie

„Jesteśmy szkoleniem dla zawodowych tancerzy. Intensywny, wielogodzinny trening znacznie podnosi ryzyko kontuzji. Agenci PewniSportu.pl przygotowali dla naszych uczestników i instruktorów oferty OC i NNW idealnie dopasowane do profilu tancerzy i zaskoczyli nas konkurencyjnymi cenami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pełen profesjonalizm, godny polecenia. My zostaniemy z nimi na długo.”

Katarzyna Maja Molska i Irad Mazliah, Warsaw Dance Department

„Jako agencka eventowa mamy sporo projektów biegowych, od początku w sprawach ubezpieczeń wspierają nas Pewni Sportu, bez problemu załatwiają za nas wszystkie formalności co ułatwia nam pracę przy skomplikowanych realizacjach, co roku pamiętają również o naszej polisie OC, serdecznie polecam bo z nimi praca jest łatwiejsza”

Krzysztof Wiśniewski, Prezes Zarządu

„OC trenera judo to podstawowa sprawa przy pracy z dziećmi. Wiek moich podopiecznych waha się w przedziale 4-12 lat. Dzięki podpowiedzi pani Małgorzaty wybrałem odpowiedni wariant i zakres ubezpieczenia. Polecam w 100%!”

Jarosław Furmaniuk, trener „KJ Chojrak”

„Bieg szczęścia” to impreza organizowana przez nas – stowarzyszenie 12tri.pl. Z roku na rok powiększa się liczba startujących. Naszym obowiązkiem jest wykupienie ubezpieczenia OC. Nie szukamy nigdzie indziej – mamy zaufanych agentów, którzy proponują najlepszy wariant. Organizowane przez nas obozy biegowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy posiadają ubezpieczenie NNW, dzięki któremu możemy spokojnie oddać się treningom. Polecamy pana Łukasza i panią Małgorzatę, ponieważ znają się na sportowych ubezpieczeniach jak mało kto”

12Tri.pl

„Takie ubezpieczenie grup sportowych to nie tylko obowiązek ale również przyjemność. Polecamy panią Małgorzatę i pana Łukasza. Znają się na sportowych ubezpieczeniach jak mało kto.”

Katarzyna Pułkośnik, Warszawski Klub Judo „TORA”

„PewniSportu.pl spełnili wszystkie nasze oczekiwania. Oferta została dopasowana do naszych potrzeb, a cena zadowoliła nasz budżet”

Przemysław Piotrowski, trener „UKJ Orzeł”

„Pewnisportu szybko i profesjonalnie podeszli do naszej sprawy. Dzięki ich pomocy, nasi trenerzy mogą pracować ze spokojna głową i oddać się w 100% pracy z dziećmi.”

Radosław Miśkiewicz, Prezes „Akademii Judo Poznań”

et|icon_profile|
„Posiadanie ubezpieczenia NNW to wymóg organizatorów imprez sportowych. Wiem, że na tą firmę mogę liczyć. Jeden telefon do pani Małgorzaty i start w zawodach ze spokojna głową.”

Jakub Hucało – zawodnik MMA

KLUBOWICZE PEWNISPORTU.PL

Piotr Kuczera i Anna Borowska

Urszula Łoś

Janek Sołtys

Marcin “Górnik” Górnicki

Daniel „Młody” Marciniak

KLUBY WSPÓŁPRACUJĄCE Z PEWNISPORTU.PL

Łyżwiarski Klub Sportowy „Juvenia” Białystok
„Swimple” Szkoła Pływania
UKS „Kapry-Armexim” Pruszków
Klub Sportowy „Constract” Lubawa
MKS „Sokoły” Toruń
Uczniowski Klub Sportowy „Falenica”
Oleśnicki Klub Hokejowy Oleśnica
„Ikizama” Judo Club Piaseczno
Smile-Swim Warszawa
Stowarzyszenie ARMA.pl
Judo „Drako” Warszawa
UKS Judo „Panda” Warszawa
Uczniowski Klub Sportowy „Mushin”
Same Judo

„Be a Star Football Academy”

UKS „Praskie Centrum Sportu” Warszawa
Klub Judo „Tytan”
WordPress Image Lightbox