KLUB SPORTOWY

Klub sportowy to wielka organizacja. Zaczynając od najmłodszego zawodnika, który dopiero zaczyna ćwiczyć, kończąc na seniorze, który od lat nie przegrał żadnego startu. Dobrze, kiedy w klubie są pieniądze (sponsor, dofinansowania, dotacje). Gorzej, kiedy głównym płacącym są rodzice. Ubezpieczenie klubu sportowego to nie lada wyzwanie. Ułatwimy wam pracę – pomożemy w doborze odpowiedniego ubezpieczenia. Przedstawimy kilka wariantów, a Wy wybierzecie opcję najlepiej dopasowaną do Waszych możliwości i potrzeb.

W dużej mierze, regulacje związane z ubezpieczeniem zawodników zawarte są w „Ustawie o sporcie”

Art. 38.

1. Zawodnik uczestniczący we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez polski związek sportowy oraz zawodnik kadry narodowej podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków w uprawianym sporcie.

2. Obowiązek, o którym mowa w ust. 1, spoczywa na klubie sportowym będącym członkiem polskiego związku sportowego, a w przypadku zawodnika kadry narodowej – na polskim związku sportowym.

Zgodnie z powyższym: każdy zawodnik w klubie zrzeszonym w związku sportowym, powinien być ubezpieczony. O ile na wyższym poziomie wyczynowym jest to normą, o tyle na niższych szczeblach nie wszyscy pamiętają o konieczności ubezpieczenia swoich zawodników.
Wiemy też, że na rynku pojawia się coraz więcej firm prowadzących zajęcia sportowe, niezrzeszonych w związkach sportowych. Dla nich również mamy odpowiednie rozwiązanie, aby ze spokojem kontynuowali pracę ze sportowcami.

Nie zwlekaj, działaj!

Prezesie, trenerze, działaczu – ubezpiecz swojego zawodnika od następstw nieszczęśliwych wypadków! Ubezpieczenie klubu sportowego to podstawa. Gracie o III ligę, a może startujecie w mistrzostwach makroregionu? Składka jest nie duża, a lojalność i zaufanie rodziców i zawodników bezcenne. Ubezpieczenie obowiązuje na treningu, na zawodach w Polsce,  jak i na obozie. Twoi zawodnicy startują za granicą? To bardzo dobrze! Dla nich również przygotujemy ofertę.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA ZAWIERANIE UBEZPIECZENIA ON-LINE:

1. WYPEŁNIJ FORMULARZ

stosując się do zasady – im więcej tym lepiej

2. KONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

jeżeli będziemy mieć dodatkowe pytania

3. OTRZYMUJESZ OFERTĘ

w kilku optymalnych wariantach ubezpieczenia

4. WYSTAWIAMY POLISĘ MOBILNĄ

a Ty ją zatwierdzasz

5. POLISĘ OTRZYMASZ POCZTĄ

To wszystko!

FORMULARZ

  • wskaż wszystkie sporty
  • Zaznacz dowolną ilość
  • Prosimy o szczegółowe informacje dotyczące zapytania.
  • Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie eMeSs Centrum Ubezpieczeń ul. Bema 40 11-200 Bartoszyce NIP 7431188762. Podane dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty bądź zawarcia umowy ubezpieczenia. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.