O nas

Jako absolwenci AWF-u i trenerzy sportowi, doskonale wiemy jakie szkody i kontuzje mogą odnieść nasi podopieczni. Świadomość prezesów, trenerów i instruktorów wciąż rośnie, więc coraz chętniej ubezpieczają odpowiedzialność cywilną za niedopatrzenia na treningu. Ubezpieczenia sportowców również są bardziej przemyślane, nie „dla papieru”, tylko dla aktywnego i spokojnego treningu, który przyniesie upragnione wyniki. Dlatego postanowiliśmy wyspecjalizować się w ubezpieczeniach sportowych.

Małgośka

Trenerka judo (2 dan), menedżer sportowy. Sport to jej pasja i praca – robi to co kocha. Podczas kariery sportowej odnosiła kontuzje (np. utrata zęba „jedynki”, rekonstrukcje więzadeł w kolanie), więc doskonale zna niebezpieczeństwa czyhające na sportowca w trakcie treningu. Jednak nie poddawała się i trzykrotnie zdobywała Mistrzostwo Polski. Do tego social ninja – na polu e-marketingowym czuje się jak ryba w wodzie!

Łukasz

Sportowiec pełną gębą. Kitesurfing i wspinaczka – to jego hobby. Sam jest trenerem piłki nożnej i prowadzi zajęcia z najmłodszymi piłkarzami. W przeszłości trenował również siatkówkę, a w przyszłości…sam jeszcze nie wie, ale chce spróbować każdego sportu! W pracy bardzo skrupulatny i dokładny. Odpowiada za kalkulacje, kontakt z Klientem, zaplecze technologiczne PewnychSportu.

Wspólnie pomagają sportowcom, trenerom i prezesom w wyborze najlepszego ubezpieczenia sportowego.

et|icon_mobile|

ZADZWOŃ

531634001 lub 602150659

et|icon_mail_alt|

NAPISZ

biuro@pewnisportu.pl

Reprezentujemy eMeSss Centrum Ubezpieczeń

Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce: PZU, ErgoHestia, Generali, UNIQA, Warta, Compensa, Allianz, Interrisk

ul. Bema 40
11-200 Bartoszyce
www.emesss.com