BLOG PEWNYCH SPORTU

{„dynamic”:true,”content”:”post_title”,”settings”:{„before”:””,”after”:””}}

Cześć! Skoro tu jesteś to znaczy, że chcesz być PewnymSportu i poznać bliżej ubezpieczenia sportowe. Bardzo nas to cieszy!

Blog PewnychSportu to miejsce, gdzie dowiesz się czegoś więcej o ubezpieczeniach. Skupimy się na ubezpieczeniach sportowych, czyli takich, które dotykają nawet w najmniejszym stopniu sportu. Naszymi ulubionymi są rozszerzone ochrony sportowców, ubezpieczenia trenerów, imprez sportowych oraz wyjazdów na zawody.

Postaramy się tu przybliżyć Wam trudne definicje z ogólnych warunków umowy. Porównamy tabele uszczerbków na zdrowiu. Wyjaśnimy klauzule.

Piszemy językiem łatwym i przejrzystym, abyś po lekturze bloga nie miał więcej pytań odnośnie ubezpieczenia. A wiemy, że podjęcie decyzji odnośnie zakupy ochrony, kiedy nie rozumiemy pewnych zapisów, może być trudne.

Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, których nie rozpoznajemy i nie doceniamy, dopóki się nie wyczerpią. Denis Waitley

My zadbamy o Twój czas, a ochrona ubezpieczeniowa o Twoje zdrowie!

3,2,1…zaczynamy!

Małgorzata Skierczyńska

ekspert ds. Ubezpieczeń Sportowych

Trenerka judo (2 dan), menedżer sportowy. Sport to jej pasja i praca – robi to co kocha. Podczas kariery sportowej odnosiła kontuzje (np. utrata zęba „jedynki”, rekonstrukcje więzadeł w kolanie), więc doskonale zna niebezpieczeństwa czyhające na sportowca w trakcie treningu. Jednak nie poddawała się i trzykrotnie zdobywała Mistrzostwo Polski. 

0 komentarzy

WordPress Image Lightbox