PODRÓŻE

Nieważne czy jedziesz na weekend do Berlina, na tydzień w słowackie góry czy na 3 miesiące w podróż dookoła świata – wszędzie możesz doznać nieszczęśliwego wypadku, który poniesie za sobą wysokie koszty leczenia. Na przykład: – koszt wezwania karetki pogotowia waha się od równowartości 40 złotych w Egipcie do nawet 2 tysięcy złotych w Hiszpanii; – wizyta u lekarza pierwszego kontaktu to wydatek dla nie ubezpieczonego od 80 złotych w Rosji do ok. 600 złotych w USA; – doba pobytu w szpitalu to obciążenie finansowe od 140 złotych we Włoszech do nawet 2700 złotych w Austrii; – transport samolotem sanitarnym to, w zależności od kontynentu, koszt od 10 tysięcy do nawet 100 tysięcy złotych.

Zapewniamy Cię, że składka za dobrze dobraną polisę jest znacząco mniejsza niż wyżej wymienione koszty. Przed wyjazdem za granicę napisz do Nas, a my pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej polisy podróżnej.

W zależności od wariantu zagwarantujemy Ci między innymi:

pokrycie kosztów leczenia (KL) i udzielonej pomocy np. w tłumaczeniu (assistance)

pokrycie kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego

pokrycie kosztów odwołania imprezy przed wyjazdem lub wcześniejszego powrotu

ubezpieczenie sprzętu sportowego

ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody na osobie i na rzeczy (OC)

ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)

Zawodniku, zawodniczko!

 

Startujesz w Grand Prix poza granicami Polski? A może reprezentujesz nasz kraj w Pucharze Świata na innym kontynencie? Pamiętaj, że zawsze warto się doubezpieczyć. Często polisy wykupywane przez związki sportowe nie porywają w 100% kosztów poniesionych przez poszkodowanych podczas zagranicznych zawodów.

My dopasujemy odpowiedni wariant, a ochronę rozszerzymy o wyczynowe uprawianie sportu, abyś ze spokojną głową mógł sięgnąć po kolejny medal. Zaufało nam wielu Sportowców reprezentujących Polskę na arenie międzynarodowej!

ZOBACZ JAK WYGLĄDA ZAWIERANIE UBEZPIECZENIA ON-LINE:

1. WYPEŁNIJ FORMULARZ

stosując się do zasady – im więcej tym lepiej

2. KONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

jeżeli będziemy mieć dodatkowe pytania

3. OTRZYMUJESZ OFERTĘ

w kilku wariantach optymalnych wariantach ubezpieczenia

4. WYSTAWIAMY POLISĘ MOBILNĄ

a Ty ją zatwierdzasz

5. POLISĘ OTRZYMASZ POCZTĄ

To wszystko!

FORMULARZ