UBEZPIECZENIE NNW DLA DZIECKA

AKTYWNY UCZEŃ

Dbaj o swój największy skarb – o swoje dziecko! Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w życiu każdego dziecka! Widząc talent zapisujesz je na treningi: piłkarskie, pływackie czy gimnastyczne. Wiedz, że nie zawsze polisa szkolna obejmuje takowe zajęcia. Dlatego proponujemy Ci 4 pakiety ubezpieczenia NNW dla dziecka. Są całodobowe, chronią w szkole, na treningu i na wakacjach. Ochroną z rozszerzeniem o sport wyczynowy są objęte osoby, które w dniu podpisania polisy nie ukończyły 18 roku życia.

Sami jesteśmy rodzicami dlatego pamiętajmy o ubezpieczeniu – za niewielkie pieniądze Twój Sportowiec szybciej wróci do sportu po kontuzji. Ochrona pokryje koszty leczenia i rehabilitacji, pobyt w szpitalu czy koszty odbudowy stomatologicznej. Dodatkowo zakres rozszerzony jest o pokrycie kosztów prywatnych lekcji gdy dziecko nie może chodzić do szkoły,  pogryzienie przez psa, odmrożenia i oparzenia.

Ochrona podczas aktywności sportowej
jak i życiu codziennym 24/7

W zakresie wyczynowe urpawianie sportów.

Z

Nawet do 10 000 zł zwrotu za poniesione koszty leczenia lub rehabilitacji..

Proste i wygodne zatwierdzenie polisy mobilnej.

Poniżej znajdują się pakiety, które Tobie zapewniąspokój a Twojemu dziecku ubezpieczenie i ochronę 24 h/dobę. Przed zakupem polisy zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia oraz Kartą Produktu.

WYBIERZ PAKIET UBEZPIECZENIA DLA SIEBIE:

JAK WYGLĄDA ZAWIERANIE UBEZPIECZENIA ON-LINE?

h

1. WYBIERASZ PAKIET OCHRONY DLA SIEBIE

oraz wypełniasz formularz

2. WYSTAWIAMY POLISĘ MOBILNĄ

oraz przesyłamy ją na wskazany adres e-mail

3. ZATWIERDZASZ POLISĘ

bez zbędnych formalności

4. POLISĘ OTRZYMASZ POCZTĄ

to wszystko!

FORMULARZ

  • wskaż wszystkie sporty, które uprawia Twoje dziecko
  • Opisz informacje, które mogą okazać nam się przydatne
  • Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie eMeSs Centrum Ubezpieczeń ul. Bema 40 11-200 Bartoszyce NIP 7431188762. Podane dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty bądź zawarcia umowy ubezpieczenia. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.