Ubezpieczenia sportowe

Wyjazdy sezonowe - zima

(Narciarstwo, Snowboard)

 

Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami. Wykupiłeś już turnus w górach? Nasmarowałeś narty? Nie zwlekaj również z ubezpieczeniem!.

 

 

Czy wiesz, ile kosztuje akcja ratownicza w górach? Czy jeździsz w kasku i przestrzegasz przepisów obowiązujących na stoku? Niestety, nie wszyscy to robią, a Ty możesz trafić na jednego z takich „narciarzy”. O ile w Polsce, w razie wypadku GOPR podejmie akcję ratunkową za darmo, o tyle w wielu krajach (choćby popularnych Słowacji, Austrii czy Francji) trzeba za taką akcję zapłacić. To może bardzo nadwyrężyć budżet narciarza. Za zwiezienie ze słowackich gór zapłacimy ok. 550 zł. Jednak, gdy do akcji wkracza helikopter, cena natychmiast rośnie do 14 000 zł!

 

Przygotujemy i zaproponujemy Ci odpowiedni wariant ubezpieczenia! Do podstawowego ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, dorzucimy ubezpieczenie sprzętu narciarskiego i odpowiedzialności cywilnej. To ostatnie ryzyko jest bardzo istotne – każdy może nieumyślnie spowodować wypadek, po którym należy poszkodowanej osobie wypłacić odszkodowanie. Ten problem nie będzie Ciebie dotyczył! Co więcej, zagwarantujemy zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, ale też kosztów akcji ratowniczej. Zaproponujemy assistance, dzięki któremu pracownik towarzystwa ubezpieczeniowego pomoże w procedurach medycznych, ułatwi kontakt z placówką medyczną, a także przetłumaczy obcy język.

 

Czy Twoje dziecko jedzie w ferie zimowe na obóz narciarski? Warto wiedzieć, że ubezpieczenie szkolne nie obejmuje zdarzeń poza granicami Polski, a często wyłączone z ubezpieczenia są sporty wysokiego ryzyka (między innymi narciarstwo). Dlatego, po uważnym przeanalizowaniu warunków umowy ubezpieczenia malucha, doubezpiecz je na wszelki wypadek.

 

Jeżeli zarezerwowałeś już nocleg, a sprzęt jest już gotowy do jazdy... ubezpiecz się! 

 

 

Kup ubezpieczenie online - PewniSportu.pl

 

 

Rekomendacje PewnychSportu.pl 
 
Copyright © 2013-2015 PewniSportu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone