Ubezpieczenia sportowe

OC Wychowawcy kolonijnego

 

Jesteś wychowawcą kolonijnym? Przed wyjazdem ubezpiecz się – to kosztuje kilkadziesiąt złotych, a masz spokój na całą zimę!

 

Do obowiązków wychowawcy kolonijnego, zgodnie z prawem, należy m.in. sprawowanie opieki nad uczestnikami kolonii w zakresie higieny, zdrowia, wyżywienia, a także zapewnienie im bezpieczeństwa. Wszelkiego typu niedopatrzenia i zaniedbania ze strony wychowawcy kończą się uszkodzeniem ciała, rozstrojem zdrowia lub śmiercią podopiecznego albo utratą, zniszczeniem lub uszkodzeniem rzeczy. Co więcej młodzież lubi eksperymentować, a ferie zimowe i brak rodziców są do tego najlepszą okazją.

 

Jednak ubezpieczenie nie zastąpi czujności i zdrowego rozsądku. Opiekunowie podkreślają: najgorsza na obozie jest nuda i nadmiar czasu wolnego. Wówczas dzieciom przychodzą do głowy różne pomysły.

 

 

Pamiętaj!

 

Grupa może liczyć do 15 osób jeżeli dzieci są w wieku poniżej 10 lat i grupa może liczyć do 20 osób jeżeli dzieci mają powyżej 10 lat. Jeżeli w grupie znajduje się choć jedna osoba poniżej 10 lat wtedy za dopuszczalną liczebność grupy przyjmuje się 15 osób. Jest to podstawowa i najważniejsza sprawa przy odbieraniu przez wychowawcę kolonijnego podopiecznych.

 

 

Kup ubezpieczenie online - PewniSportu.pl

 

 

Rekomendacje PewnychSportu.pl 
 
Copyright © 2013-2015 PewniSportu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone