Ubezpieczenia sportowe

Zaufali nam:

 

 

Warsaw Dance Department

Małgorzata Skierczyńska doradza nam w wielu sprawach ubezpieczeniowych. Są to między innymi wyjazdy zagraniczne na zawody judo oraz ubezpieczenie klubu i trenerów. PewniSportu.pl to solidna firma - polecam w 100%.

 Jacek Kowalski, prezes i trener klubu UKJ 82 w Warszawie

 

 

Warsaw Dance Department

Jesteśmy szkoleniem dla zawodowych tancerzy. Intensywny, wielogodzinny trening znacznie podnosi ryzyko kontuzji. Agenci PewniSportu.pl przygotowali dla naszych uczestników i instruktorów oferty OC i NNW idealnie dopasowane do profilu tancerzy i zaskoczyli nas konkurencyjnymi cenami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pełen profesjonalizm, godny polecenia. My zostaniemy z nimi na długo.

 Katarzyna Maja Molska i Irad Mazliah, Warsaw Dance Department

 

 

Swimple - Szkoła Pływania

Jako stali klienci firmy PewniSportu.pl pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę oraz wierzymy, że będzie co najmniej na tak wysokim poziomie jak dotychczas. Szczęśliwie żaden z naszych instruktorów nie musiał korzystać z wykupionego ubezpieczenia OC i mamy nadzieję utrzymywać tę statystykę przez cały czas. Polecamy współpracę z firmą PewniSportu.pl za szybkość, rzetelność, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny.

 Piotr Litkowicz, "Swimple" - szkoła pływania

 

 

 

Snowflake

W tym sezonie wszystkie nasze wyjazdy zagraniczne powierzyliśmy PewnymSportu.pl. Pełen profesjonalizm, elastyczność i niespotykanie szybka obsługa. Słowo “problem” w ich słowniku nie istnieje! Polecamy wszystkim narciarzom!

 Magda i Janek Sołtys, "Snowflake" - wyjazdy narciarskie, szkolenia

 

 

 

Funexsports 

Profesjonalna, sprawna i szybka obsługa. Znajomość tematu.

 Tomasz Pryjma, Prezes Fundacji Wspierania Sportów Ekstremalnych

 

 

 

 

Akademia Judo Poznań

Pewnisportu szybko i profesjonalnie podeszli do naszej sprawy. Dzięki ich pomocy, nasi trenerzy mogą pracować ze spokojna głową i oddać się w 100% pracy z dziećmi.

 Radosław Miśkiewicz, Prezes "Akademii Judo Poznań"

 

 

 

 

KJ Chojrak

OC trenera judo to podstawowa sprawa przy pracy z dziećmi. Wiek moich podopiecznych waha się w przedziale 4-12 lat. Dzięki podpowiedzi pani Małgorzaty wybrałem odpowiedni wariant i zakres ubezpieczenia. Polecam w 100%!

Jarosław Furmaniuk, trener "KJ Chojrak"

 

 

 

 

Posiadanie ubezpieczenia NNW to wymóg organizatorów imprez sportowych. Wiem, że na tą firmę mogę liczyć. Jeden telefon do pani Małgorzaty i start w zawodach ze spokojna głową.

Jakub Hucało - zawodnik MMA

 

 

 

 

Aikido Warszawa

Aikido – jak każda sztuka walki – to sport gdzie kontuzje zdarzają się często. Jako trener i założyciel sekcji aikido w Warszawie, wiem jak ważne jest bezpieczeństwo na zajęciach. Od początku kariery trenerskiej wykupuję ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Dzięki niemu na treningu czuję się pewniej i swobodniej. Sam nie muszę pamiętać o końcu ubezpieczenia, robi to za mnie mój agent – pan Łukasz. Dzwoni na tydzień przed końcem i przypomina o przedłużeniu polisy.

Michał Rachwał, trener i założyciel "Aikido Warszawa"

 

 

 

 

UKJ Orzeł

PewniSportu.pl spełnili wszystkie nasze oczekiwania. Oferta została dopasowana do naszych potrzeb, a cena zadowoliła nasz budżet

 Przemysław Piotrowski, trener "UKJ Orzeł"

 

 

  

  12tri.pl

„Bieg szczęścia” to impreza organizowana przez nas - stowarzyszenie 12tri.pl. Z roku na rok powiększa się liczba startujących. Naszym obowiązkiem jest wykupienie ubezpieczenia OC. Nie szukamy nigdzie indziej – mamy zaufanych agentów, którzy proponują najlepszy wariant. Organizowane przez nas obozy biegowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy posiadają ubezpieczenie NNW, dzięki któremu możemy spokojnie oddać się treningom. Polecamy pana Łukasza i panią Małgorzatę, ponieważ znają się na sportowych ubezpieczeniach jak mało kto

 12Tri.pl

 

 

 

Tora Warszawa

Takie ubezpieczenie grup sportowych to nie tylko obowiązek ale również przyjemność. Polecamy panią Małgorzatę i pana Łukasza. Znają się na sportowych ubezpieczeniach jak mało kto.

 Katarzyna Pułkośnik, Warszawski Klub Judo "TORA"

 

 

 

Kuma Judo

Prowadząc zajęcia z dziećmi i organizując dla nich obozy sportowe, najważniejsze dla nas jest ich bezpieczeństwo. W tej kwestii zawsze możemy liczyć na fachową pomoc ze strony pani Małgosi. Gdy organizujemy obóz czy kończy się nam nasze ubezpieczenie możemy czuć się spokojnie że p. Małgosia przypomni na o tym na czas. Taki komfort sprawia że w pełni możemy oddać się swojej pasji - pracy z dziećmi.

 Paweł Bukowski, Klub KumaJudo

 

Rekomendacje PewnychSportu.pl 
 
Copyright © 2013-2015 PewniSportu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone