Ubezpieczenia sportowe

Ubezpieczenia w podróży

 

Planowanie podróży to wielkie przedsięwzięcie. Należy pamiętać, aby spakować wiele niezbędnych rzeczy, od ubrań po apteczkę. Jednak nie możemy zapominać o ubezpieczeniu. Nieważne czy jedziesz na weekend do Berlina, na tydzień w słowackie góry czy na 3 miesiące w podróż dookoła świata - wszędzie możesz doznać nieszczęśliwego wypadku, który poniesie za sobą wysokie koszty leczenia.

 

Na przykład:

 

Zapewniamy Cię, że składka za dobrze dobraną polisę jest znacząco mniejsza niż wyżej wymienione koszty.  Przed wyjazdem za granicę napisz do Nas, a my pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej polisy podróżnej.

 

W zależności od wariantu zagwarantujemy Ci między innymi:

 

 

Zawodniku, zawodniczko! Startujesz w Grand Prix poza granicami Polski? A może reprezentujesz nasz kraj w Pucharze Świata na innym kontynencie? Pamiętaj, że zawsze warto się doubezpieczyć. Często polisy wykupywane przez związki sportowe nie porywają w 100% kosztów poniesionych przez poszkodowanych podczas zagranicznych zawodów. My dopasujemy odpowiedni wariant, a ochronę rozszerzymy o wyczynowe uprawianie sportu, abyś ze spokojną głową mógł sięgnąć po kolejny medal. Zaufało nam wielu Sportowców reprezentujących Polskę na arenie międzynarodowej! Sprawdź nas!

 

  

Kup ubezpieczenie online - PewniSportu.pl

 

 

Rekomendacje PewnychSportu.pl 
 
Copyright © 2013-2015 PewniSportu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone