Ubezpieczenia sportowe

Obozy sportowe/kolonie

  

Jesteś organizatorem kolonii lub obozu? Szukasz taniego i pewnego ubezpieczenia? Dobrze trafiłeś – bez wychodzenia z domu załatwimy wszelkie formalności!

 

 

Zakwaterowanie, transport, atrakcje i wykwalifikowana kadra - prawie wszystko gotowe! Aby wyjazd był spokojniejszy już teraz pamiętaj o ubezpieczeniu grupy!

 

Ubezpieczenie to obejmuję wypłatę środków w następstwie nieszczęśliwych wypadków (nagłych zdarzeń wywołanych przyczyną zewnętrzną, w następstwie których doszło do uszkodzenia ciała, stałego uszczerbku na zdrowiu, śmierci ubezpieczonego). Ochroną objętym jest się całodobowo lub częściowo, a odszkodowanie wypłacane jest za wypadki nie tylko podczas uprawiania określonej w umowie dyscypliny sportu, lub w czasie wykonywania czynności związanych z uczestnictwem w kulturze fizycznej, ale także w czasie podróży. Okres ubezpieczenia, liczbę ubezpieczonych oraz sumę gwarancyjną dopasowujemy do potrzeb Klienta.

 

Co zrobić, kiedy dojdzie do wypadku, w którym ucierpi ubezpieczona osoba? Przede wszystkim należy załagodzić skutki nieszczęśliwego zdarzenia – udać się do lekarza. Następnie należy poinformować o zdarzeniu towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym wykupiona jest polisa (w zależności od formuły telefonicznie/pisemnie na specjalnych formularzach). W dalszej kolejności firma ocenia stopień uszczerbku na zdrowiu (poprzez wizytę u lekarza, bądź poprzez udostępnienie firmie dokumentacji medycznej) oraz wypłaca odszkodowanie.

 

 

Ubezpieczenie obejmuje wypadki w Polsce jak i za granicą.

 

Zapraszamy do kontaktu organizatorów wyjazdów zimowych, sportowych oraz kolonii.

 

 

 

Kup ubezpieczenie online - PewniSportu.pl

 

 

Rekomendacje PewnychSportu.pl 
 
Copyright © 2013-2015 PewniSportu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone